Apie mus

Apie UAB "Royal Decors"

UAB “Royal Decors” gaminamos ir montuojamos unikalios fasado apdailos bei apšiltinimo plokštės, taip pat dekoratyviniai interjero ir eksterjero elementai. Pristatome Jums inovatyvią fasado šiltinimo bei renovavimo sistemą, kurią sudaro jau paruoštos naudoti fasado apdailos plokštės, kurios turi apšildomąjį ir dekoratyvinį sluoksnius.

Plokštę sudaro pasirinkto polistirolo sluoksnis su gamykliniu būdu užlieta dekoro danga, kuris atitinka Jūsų norimus šiluminės varžos, izoliacijos ir degumo klasės reikalavimus. Mūsų siūlomos namo fasado apdailos plokštės bus pateiktos išpjaustytos pagal Jūsų norimą formą ir užlietos dekoratyvine izoliacine danga.

Įmonės pagrindinis tikslas – pasiūlyti vartotojams naujas, unikalias, kokybiškas ir finansiškai ekonomiškesnes galimybes renovuojant ir apšiltinant individualius gyvenamuosius namus, daugiabučius bei komercinius pastatus. Naudojamos mūsų pagamintos, inovatyvios ir labai kokybiškos fasadų apšiltinimo sistemos, suteikia galimybę patiems atlikti fasado apdailos ir apšiltinimo darbus net nebūnant šios srities specialistais, o svarbiausia – ženkliai sumažina darbo jėgos ir išlaidų kaštus.

Mes siūlo pilną fasadų šilumos izoliacijos ir apdailos asortimentą (EIFS / ETI / EWI) kartu su dizaino sprendimais, kurie suteikia neribotas kūrybos galimybes: akmens išvaizdą, plytų išvaizdą, medienos išvaizda, rūdijimai ir iškastinės dalys, dailylentės stilius, fasadinės plytelės ir dar daugiau. Mūsų gaminiams naudojame didelio tankio EPS kaip šilumos izoliacijos sluoksnį, o paviršius padengtas “Royal Decors” akrilo viršutine danga. Produktai yra paruošti dažyti po to, kai jie yra pritaikyti.

Mes siūlome visą gamykloje paruoštą fasadų apšiltinimo sistemą, šilumą izoliuojančių fasadų dangų asortimentą, jau paruoštą statyboms. Apmušalai yra iš anksto padengti specialia “Royal Decors” viršutine danga, kuri naudojama kaip apdaila, bei kaip dizaino medžiaga. Šilumos sluoksnis pagamintas iš didelio tankio polistirolo (EPS).

Variacijos apima baltąjį polistireną, kurio tankis 30 kg / m3, ekonomišką variantą – 20 – 22 kg / m3, ir anglies polistireną, pridėjus grafito, kuris yra dar 15 % termiškai efektyvesnis. Toks šilumos izoliacijos sluoksnis grąžina šilumą į savo šaltinį, ir iš esmės padidina sistemos izoliacijos savybes.

Esame paruošę visapusišką sprendimų koncepciją nuo lygių iki labai dekoratyvių sienų. Tai yra idealus būdas apklijuoti ir termiškai izoliuoti fasadą. Pagal kliento poreikius galime pagaminti ir išlieti bet kokio tipo fasado elementus ir profilius. Asortimento pasiūla yra nuolat atnaujinama

Individualus Elementų Pjaustymas

Tvirtus, aplinkai atsparius elementus pjaustome ir pagal individualius užsakymus. Turima technologija leidžia išgauti įvairių formų ir raštų, todėl apšiltinamąsias plokštes ar dekoro elementus galime pagaminti pagal Jūsų norus.

Konsultavimas

Nors mūsų įmonė jauna, joje dirba savo sričių žinovai turintys ne vienerių metų patirtė, todėl mielai jums patarsime apšiltinimo, fasado apdailos bei apšiltinamųjų apdailos elementų montavimo klausimais.

Prekyba Apdailos Elementais

Prekiaujame apšiltinamosiomis apdailos detalėmis: fasado plokštėmis, langų apvadais, kampais, kolonų imitacijomis, dekoratyviniais apvadais. Elementai gaminami iš putplasčio, gamykliniu būdu užlieto aplinkai atsparia dekoro danga.